Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Tjedan EU fondova: Ulaganje u budućnost

Datum objave: 30. siječnja 2014.

strukturni fondovi portal

Ministarstvo poduzetništva i obrta najavilo je informativno-edukativni događaj „Tjedan EU fondova“ na temu „Ulaganje za budućnosti“ koji će se održati od 10. - 14. veljače 2014. godine, u Zagrebu s početkom u 10,00 sati, sa svrhom razmjene iskustva Republike Hrvatske i zemalja EU članica i predstavljanje mogućnosti korištenja strukturnih i investicijskih fondova Europske unije u sljedećem financijskom razdoblju 2014. – 2020., prema pojedinim tematskim područjima.

 

„Tjedan EU fondova“ zajednički organiziraju Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije te institucije uključene u sustav upravljanja i kontrole korištenja sredstava strukturnih instrumenata, Hrvatska gospodarska komora te veleposlanstva pojedinih zemalja članica Europske unije.

 

Cilj ovog petodnevnog događaja je da se u okviru pojedinog dana, kojim se pokriva određeno tematsko područje kao što su: inovacije, energetska učinkovitost, vodno gospodarstvo, prometne investicije i urbani razvoj te ruralni razvoj, predstave prioriteti ulaganja RH u idućem financijskom razdoblju, prikažu primjeri dobre prakse zemalja članica te razmjene iskustva kroz panel diskusije između hrvatskih i stručnjaka zemalja članica.

Program tematskih područja po danima i ostale informacije možete pronaći na stranicama Ministarstva poduzetništva i obrta.

 

Tekst: Ministarstvo poduzetništva i obrta

Foto: Portal Strukturni fondovi

 

 

 

 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content