Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Županijsko izaslanstvo u Donjem Kraljevcu odalo počast Anđelku Horvatu

Datum objave: 4. siječnja 2014.

grob nas

I ove je godine izaslanstvo Međimurske županije posjetilo grob te zapalilo svijeće u sjećanje na preminulog zamjenika župana Anđelka Horvata. Anđelko nas je iznenada napustio 2011. godine u novogodišnjoj noći.

 

Uz župana Matiju Posavca u izaslanstvu su bili i njegovi zamjenici Sandra Herman te Zoran Vidović, koji su zajedno s bratom preminulog te načelnikom općine Donji Kraljevec Miljenkom Horvatom kratko posjetili i Anđelkovu obitelj.

 

{gallery}2014_galerije/Siječanj_2014/Grob{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content