Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan i zamjenici obišli službe koje su radile za Novu godinu

Datum objave: 2. siječnja 2014.

Nova nas

U srijedu prijepodne, župan Međimurske županije Matija Posavec, zamjenica župana MŽ Sandra Herman i zamjenik župana MŽ Zoran Vidović obišli su Policijsku upravu Međimursku, Centar 112 i rodilište Županijske bolnice Čakovec, kako bi čestitati Novu godinu djelatnicima koji su u "najluđoj noći" bili na svom radnom mjestu.

Kako su istaknuli u Policijskoj upravi Međimurskoj, osim povećanog kršenja javnog reda i mira, što je i očekivano u novogodišnjoj noći, nije bilo većih potreba za intervencijama. Slično je bilo i u Centru 112, gdje je zabilježen dnevni prosjek poziva.

 

Do 11 sati prijepodne u čakovečkoj Županijskoj bolnici nije rođeno niti jedno dijete. Prvi Međimurac u 2014. godini je Fran Nemec, kojeg su županijski dužnosnici prigodno darovali.

 

{gallery}2014_galerije/Siječanj_2014/Nova{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content