Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Najava natječaja „Primjena informacijske i komunikacijske tehnologije za poboljšanje poslovnih procesa“

Datum objave: 2. siječnja 2014.

Minpo1

Prilikom predstavljanja Javnog poziva na dostavu projektnih prijava „Povećanje gospodarske aktivnosti i konkurentnosti malog i srednjeg poduzetništva“ u Ministarstvu poduzetništva i obrta najavljeno je kako će u veljači ove godine biti raspisan natječaj za dodjelu bespovratnih potpora za ulaganja u informacijske i komunikacijske tehnologije radi poboljšanja poslovnih procesa malih i srednjih poduzetnika.

Ukupna vrijednost potpora bit će 25 milijuna kuna, najmanji iznos potpore bit će 150 tisuća kuna, a najveći 750 tisuća kuna.

 

Sredstva će se dodjeljivati s ciljem pružanja podrške malim i srednjim poduzećima u unaprjeđenju tržišne pozicije i povećanju konkurentnosti omogućavanjem razvoja inovativnih rješenja koja rješavaju specifične poslovne probleme kroz ulaganja u ICT radi integracije poslovnih funkcija, pojednostavljenja tijekova rada i poboljšanje interakcije s klijentima i dobavljačima.

Program će sufinancirati analizu postojećih poslovnih procesa, njihovu inovaciju i digitalizaciju, uključujući i troškove ICT hardvera i softvera.

 

Više informacija potražite a stranicama Ministarstva poduzetništva i obrta i portalu Strukturni fondovi.

 

Tekst i foto: Ministarstvo poduzetništva i obrta

 

 

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content