Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ministarstvo gospodarstva - dodijeljene potpore za prerađivačku industriju

Datum objave: 31. prosinca 2013.

Mingosp

Ministarstvo gospodarstva objavilo je rezultate Operativnog programa regionalnih potpora za ulaganja u opremu za 2013. godine.

Program potpora po Operativnom programu u iznosu od 120 milijuna kuna za 2013. godinu bio je namijenjen svim industrijskim sektorima gospodarstva koji, kroz osmišljen program potpora, globalnom tržištu mogu ponuditi proizvode veće dodane vrijednosti i na taj način ostvariti posebno pozitivan učinak na regionalni i ukupan gospodarski razvoj.

Na natječaj po Operativnom programu ukupno se prijavilo 475 tvrtki koje su prijavile projekte  vrijedne više od milijardu i 700 milijuna kuna, od njih je 110  dobilo poticaj ukupne vrijednosti projekata u iznosu od 388 milijuna i 659 tisuća kuna.

S područja Međimurske županije stiglo je ukupno 43 prijave, dodijeljeno je 10 potpora ukupne vrijednosti 10.543.700,26 kn.

Više informacija…

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content