2.9 °C
1023.0 hPa
83 %

Ministarstvo gospodarstva - dodijeljene potpore za prerađivačku industriju

Datum objave: 31. prosinca 2013.

Mingosp

Ministarstvo gospodarstva objavilo je rezultate Operativnog programa regionalnih potpora za ulaganja u opremu za 2013. godine.

Program potpora po Operativnom programu u iznosu od 120 milijuna kuna za 2013. godinu bio je namijenjen svim industrijskim sektorima gospodarstva koji, kroz osmišljen program potpora, globalnom tržištu mogu ponuditi proizvode veće dodane vrijednosti i na taj način ostvariti posebno pozitivan učinak na regionalni i ukupan gospodarski razvoj.

Na natječaj po Operativnom programu ukupno se prijavilo 475 tvrtki koje su prijavile projekte  vrijedne više od milijardu i 700 milijuna kuna, od njih je 110  dobilo poticaj ukupne vrijednosti projekata u iznosu od 388 milijuna i 659 tisuća kuna.

S područja Međimurske županije stiglo je ukupno 43 prijave, dodijeljeno je 10 potpora ukupne vrijednosti 10.543.700,26 kn.

Više informacija…

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content