Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.7 °C
1028.0 hPa
50 %

Župan primio karatistice KK "Globus"

Datum objave: 27. prosinca 2013.

karatistice nas

Karate je među najtrofejnijim sportovima u Međimurju koji već dugi niz godina okuplja mnoštvo djece i mladih. Na posljednjem ekipnom Prvenstvu Hrvatske koje je u Zagrebu održano 15. prosinca, sudjelovala je ženska kadetska ekipa Karate kluba Globus uz Čakovca, ojačana karatisticama iz KK Nedelišće i KK Međimurje. Tamo su osvojile prvo mjesto, a ovaj petak primio ih je župan Međimurske županije Matija Posavec.

Na natjecanju u Zagrebu bile su Lucija Ružaj, Laura Rehak, Lucija Lesjak, Ana Ciglarić i Mateja Rumplin, a vodili su ih treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić. One su praćene roditeljima i trenerima u petak došle u Međimursku županiju teje to bila prilika da im se još jednom čestita na ovome sportskom uspjehu.

 

Kako je rekao župan Međimurske županije Matija Posavec, ovaj uspjeh karatistica dokaz je da se unatoč kriznim može studiozno raditi s mladima te postizati uspjehe, jučer na regionalnoj, danas na nacionalnoj, a sutra na međunarodnoj razini. Međimurska županija i dalje će nastaviti ulagati u sport jer osim učinaka na zdravlje i odgoj, on i pridonosi promociji Međimurja, rekao je župan Posavec.

{gallery}2013galerije/Prosinac_2013/Karatistice{/gallery}

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content