Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan primio tenisačice Ena Mikulčić i Ivu Mekovec

Datum objave: 13. prosinca 2013.

tenisacice nas

Župan Međimurske županije Matija Posavec u srijedu je primio članice Teniskog kluba "Franjo Punčec" iz Čakovca koje su na turnirma održanim u posljednjih nekoliko mjeseci osvojile odlična mjesta.

Iva Mekovec, osvojila je dva turnira, u Budvi i Bolu, te je bila je u polufinalu ITF turnira u Dubrovniku. Ema Mikulčič osvojla je jedan turnir, onaj u Bolu, u paru je bila najbolja u Budvi, a osvojila je i jedno finale i dva polufinala. Obje djevojke su velike nade ne samo međimurskog već i hrvatskog tenisa.

 

Primajući ih, župan Posavec rekao je da je sport jedan od najboljih pomotora, a da se zahvaljujući ovim djevojkama za Međimurje čuje. Tenis je sport koji iziskuje mnogo odricanja i novčanih sredstava, tako da ga svaki uspjeh i predanost sportu kod Eme i Ive posebno veseli. 

 

Međimurska županija uvijek je bila svjesna važnosti sporta, te ulaganje u sport smatra jednim od svojih prioriteta.

{gallery}2013galerije/Prosinac_2013/Tenisacice{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content