Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prezentiran vatrogasni program

Datum objave: 13. prosinca 2013.

markac nas

U srijedu je na inicijativu Međimurske županije i Vatrogasne zajednice Međimurske županiji u Velikoj vijećnici Međimurske županije održan sastanak s predstavnicima Centra za vozila Hrvatske.

Predstavnicima dobrovoljnih vatrogasnih društava, Javne vatrogasne postrojbe Čakovec i Vatrogasne zajednice Međimurske županije, general Mladen Markač u ime Centra za vozila Hrvatske prezentirao je program vatrogasnih navalnih vozila.

 

General Mladen Markač se upoznao i s organiziranošću vatrogasnih postrojbi na području Međimurske županije, a posjetio je i prostore Javne vatrogasne postrojbe Čakovec. U pratnji generala Markača bio je predsjednik Uprave Centra za vozila Davorin Pavlović.

{gallery}2013galerije/Prosinac_2013/Markac{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content