Zamjenica župana posjetila stambenu zajednicu Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom

Datum objave: 11. prosinca 2013.

zajednica nas

Zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman u petak je posjetila stambenu zajednicu Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom. Naime, povodom međunarodnog dana osoba s invaliditetom organizirali su dane otvorenih vrata, a zamjenica im je svojim posjetom dala podršku i poticaj za daljnji rad.

Kako je rekla prilikom posjeta, već dugo nije vidjela takav optimizam i skromnost te je naglasila da će se osobno založiti da im se status na nacionalnoj razini poboljša.

{gallery}2013galerije/Prosinac_2013/Zajednica{/gallery}