Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Čestitamo vam Međunarodni dan volontera

Datum objave: 5. prosinca 2013.

IMG 05122013 074848

Svim osobama koje dobrovoljno ulažu svoje osobno vrijeme, trud, znanja i vještine, pomažući drugima, a pritom ne traže novčanu nagradu ili drugu imovinsku korist, čestitamo 5. prosinca, Međunarodni dan volontera.

 

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera Međimurska županija i ove godine nagrađuje najboljeg volontera Međimurja, koji je odabran temeljem održanog natječaja za izniman volonterski doprinos u 2013. godini.

 

Prigodna svečanost i uručenje nagrade Najvolonter/ka održati će se 20. prosinca u sklopu Sajma dobrote u Gimnaziji Čakovec, a najbolji od najboljih postaje ponosni vlasnik nagrade koju su ove godine izradila djeca Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec te „Najvećeg srca Međimurja“ - prijenosnog „pehara“ za najbolje volontere.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content