Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.4 °C
1026.0 hPa
66 %

Čestitamo vam Međunarodni dan volontera

Datum objave: 5. prosinca 2013.

IMG 05122013 074848

Svim osobama koje dobrovoljno ulažu svoje osobno vrijeme, trud, znanja i vještine, pomažući drugima, a pritom ne traže novčanu nagradu ili drugu imovinsku korist, čestitamo 5. prosinca, Međunarodni dan volontera.

 

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana volontera Međimurska županija i ove godine nagrađuje najboljeg volontera Međimurja, koji je odabran temeljem održanog natječaja za izniman volonterski doprinos u 2013. godini.

 

Prigodna svečanost i uručenje nagrade Najvolonter/ka održati će se 20. prosinca u sklopu Sajma dobrote u Gimnaziji Čakovec, a najbolji od najboljih postaje ponosni vlasnik nagrade koju su ove godine izradila djeca Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec te „Najvećeg srca Međimurja“ - prijenosnog „pehara“ za najbolje volontere.

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content