Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Partnerske konzultacije „Hrvatska i fondovi Europske unije 2014.-2020.: Ulaganje u budućnost“

Datum objave: 2. prosinca 2013.

MRRFEU 1Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova EU organizira druge Partnerske konzultacije pod nazivom „Hrvatska i fondovi Europske unije 2014.-2020.: Ulaganje u budućnost“ , a koje će se održati u Hotelu Westin u Zagrebu od 4.-6. prosinca 2013. godine.

 
Time se nastavlja proces savjetovanja sa zainteresiranim partnerima i javnošću, započet u lipnju 2013., a koji je vezan uz planiranje i programiranje europskih strukturnih i investicijskih fondova u okviru Kohezijske politike za financijsko razdoblje Europske unije 2014.-2020. godine.

 

Dnevni red Partnerskih konzultacija pročitajte na stranicama Ministarstva.

 

Tekst i foto (screenshot): Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova EU

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content