Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.6 °C
1026.0 hPa
30 %

Humanitarna akcija prikupljanja hrane 2. – 6.12. 2013.

Datum objave: 29. studenoga 2013.

web

Međimurska županija će provesti humanitarnu akciju prikupljanja namirnica za potrebite pojedince i obitelji pod nazivom „I tvoje malo nekom puno znači“. Akcija će se održati u razdoblju od 2. – 6. prosinca 2013. godine (ponedjeljak – petak). U prostorima zgrade Međimurske županije bit će organiziran centar za prikupljanje te će djelatnici, u okviru svojih mogućnosti, donirati neku od namirnica.

 

Poučeni jako dobrom suradnjom s OŠ Draškovec, II. osnovnom školom Čakovec i OŠ Donji Kraljevec, koje su upravo na ovaj način doprinijele našim prethodnim akcijama prikupljanja namirnica po trgovačkim centrima, pozvali smo i sve osnovne i srednje škole Međimurske županije da se uključe.

Pozivamo i sve institucije ukoliko se žele priključiti akciji da mogu donirati neke od trajnih namirnica i donijeti ih na sabirno mjesto u zgradi Međimurske županije.

Dokažimo da, i u ovim teškim vremenima, imamo veliko srce i rado pomažemo onima kojima je to najpotrebnije. Sigurni smo da ćemo ovom akcijom postići odlične rezultate i svi zajedno nadolazeće božićne i novogodišnje blagdane provesti u sretnijem ozračju.

 

Letak print 2

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content