Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Predavanje o utjecaju artritisa encefalitisa koza na konkurentnost proizvodnje kozjeg mlijeka

Datum objave: 27. studenoga 2013.

OBAVIJESTI 2011

Međimurska županija u suradnji sa Agronomskim fakultetom iz Zagreba i Hrvatskom poljoprivrednom agencijom organizira predavanje o rezultatima projekta Vijeća za istraživanje u poljoprivredi Utjecaj artritisa encefalitisa koza na konkurentnost proizvodnje kozjeg mlijeka“. Projekt je financiran od strane Vijeća za istraživanje u poljoprivredi Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja, Međimurske i Varaždinske županije.

 

 Na predavanju će biti izneseni dosadašnji rezultati istraživanja o prisutnosti bolesti na farmama koza u Međimurskoj i Varaždinskoj županiji, načinima iskorjenjivanja i mogućnostima financiranja programa iskorjenjivanja bolesti.  

Predavanja će se održati u  Velikoj vijećnici Međimurske županije u Čakovcu, Ruđera Boškovića 2, dana 29. studenog 2013. godine (petak) u 11 sati.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content