Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obilježavanje Dana borbe protiv nasilja nad ženama

Datum objave: 20. studenoga 2013.

OBAVIJESTI 2011

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije, Obiteljski centar za Međimursku županiju, Centar za socijalnu skrb Čakovec, Koordinacija za ljudska prava Međimurske županije, Udruga „Zora“ Čakovec, Dom za žrtve obiteljskog nasilja „Sigurna kuća“ i Policijska uprava međimurska

u subotu 23. 11. 2013. godine od 9,30 do 11,30 sati u ulici Matice hrvatske (kod zgrade Scheier) organiziraju obilježavanje Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama (25. studeni).

Obilježavanje Dana borbe protiv nasilja nad ženama organizirano je na način da će se na informativnom štandu u centru grada Čakovca putem letaka i drugog propagandnog materijala, te kroz razgovor s posjetiteljima štanda, ukazati na problem nasilja nad ženama u cilju smanjivanja istog.            
                       

PREDSJEDNICA
Josipa Carović, dipl. oec., v.r.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content