Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren MESAP Jesen

Datum objave: 17. studenoga 2013.

mesap nas

U subotu i nedjelju u Nedelišću se održava sajam MESAP jesen. Sedmu godinu za redom na središnjem sajamskom prostoru u županiji okupili su se izlagači iz Međimurja, ali i ostatka Hrvatske i inozemstva, kako bi sudjelovali na četiri specijalzirana dijela manifestacije.

Naime, ubrzo nakon startanja jesenskih manifestacija, pojavila se potreba za objedinjavanjem specijaliziranih sajmova. Tako se ovog vikenda u Nedelišću mogu razgledati i Sajam ekologije i zdrave prehrane, Sajam poljoprivrede i prehrane, Sajam obnovljivih izvora energije, kao i Sajam komunalne i ekološke opreme.

 

Ulaz na sajam je besplatan za sve posjetitelje.

 

{gallery}2013galerije/Studeni_2013/Mesapjesen{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content