Međimurje Europska regija sporta za 2022.
4.4 °C
1022.0 hPa
20 %

Župan i zamjenici primili sportaše

Datum objave: 7. studenoga 2013.

sportasi nas

U četvrtak su župan Međimurske županije Matija Posavec i njegovi zamjenici Sandra Herman i Zoran Vidović primili sportaše koji su u proteklih nekoliko mjeseci postigli zapažene uspjehe u zemlji i inozemstvu.

 

Riječ je o članovima Streličarskog kluba "Katarina Zrinski" iz Čakovca, Mihaelu Štebihu, Krešimiru Krušelju i Regini Novak, biciklistu Robertu Setniku te kick-boksaču Luki Vrbancu.

 

Čestitajući im na odličnim rezultatima župan Matija Posavec zahvalio im je i na promociji Međimurja, jer, iako sportovi kojima se bave ne pune naslovnice novina, ipak imaju svoju publiku. Međimurci su na mnogim poljima uspješni, sportaši poput vas tome su dokaz, no zbog naše samozatajnosti javnost to ne zna. Stoga je pozvao novinare da im i oni pomognu, prvenstveno medijskim afirmiranjem njihovih sportova.

 

{gallery}2013galerije/Studeni_2013/Sportasi{/gallery}

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content