Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Župan i zamjenici primili sportaše

Datum objave: 7. studenoga 2013.

sportasi nas

U četvrtak su župan Međimurske županije Matija Posavec i njegovi zamjenici Sandra Herman i Zoran Vidović primili sportaše koji su u proteklih nekoliko mjeseci postigli zapažene uspjehe u zemlji i inozemstvu.

 

Riječ je o članovima Streličarskog kluba "Katarina Zrinski" iz Čakovca, Mihaelu Štebihu, Krešimiru Krušelju i Regini Novak, biciklistu Robertu Setniku te kick-boksaču Luki Vrbancu.

 

Čestitajući im na odličnim rezultatima župan Matija Posavec zahvalio im je i na promociji Međimurja, jer, iako sportovi kojima se bave ne pune naslovnice novina, ipak imaju svoju publiku. Međimurci su na mnogim poljima uspješni, sportaši poput vas tome su dokaz, no zbog naše samozatajnosti javnost to ne zna. Stoga je pozvao novinare da im i oni pomognu, prvenstveno medijskim afirmiranjem njihovih sportova.

 

{gallery}2013galerije/Studeni_2013/Sportasi{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content