Ponuda čestitki "Katruže"

Datum objave: 4. studenoga 2013.

srca_veca_440

I ove godine Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ nudi Vam na prodaju prigodne božićne i novogodišnje čestitke.

Cijena čestitke s kuvertom je 5,00 kuna.

Prigodne čestitke  mogu se pogledati i kupiti u Uredu Zaklade , zgrada Međimurske županije R. Boškovića 2 soba broj  37.

Ponudu čestitki možete pogledati na web stranici:  www.medjimurska-zupanija.hr  (Katruža), a za sve informacije možete se obratiti na telefon 374-020 (Danica Holcinger)

Prikupljena sredstva biti će namijenjena za potrebe liječenja, rehabilitacija, operacija, nabavke pomagala za invalidne osobe i nabavku lijekova u slučajevima kada zdravstveno osiguranje ne podmiruje te troškove ili ih ne podmiruje u cijelosti.

Molimo Vas da kupnjom čestitki  pomognete rad Zaklade.

Sve Katružine čestitke pogledajte klikom ispod:

katruza2 Čestitka br. 1
katruza3 Čestitka br. 2