Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obilježen Blagdan Svih svetih

Datum objave: 31. listopada 2013.

svisveti nas

U organizaciji Ministarstva obrane Republike Hrvatske, diljem naše zemlje obilježen je Dan Svih svetih. U Međimurskoj županiji vijenci su položeni u četvrtak, podno središnjeg križa na čakovečkom groblju u Mihovljanu.

 

Počast svim poginulima u Domovinskom rati, ali i svim umrlim dala su izaslanstva Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata Međimurske županije, Ministarstva obrane, Ministarstva unutarnjih poslova, Ministarstva branitelja, Međimurske županije i Grada Čakovca.

 

Zajedničku molitvu predvodio je gvardijan Franjevačkog samostana u Čakovcu, fra Stanko Belobrajdić. Sveta misa zadušnica za sve poginule hrvatske branitelje održat će se na Dušni dan, u subotu 2. studenog, s početkom u 9:00 sati.

 

{gallery}2013galerije/Listopad_2013/Svisveti{/gallery}

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content