Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni natječaj Ministarstva gospodarstva za dodjelu potpora za ulaganje u opremu

Datum objave: 21. listopada 2013.

Mingosp

Ministarstvo gospodarstva je na svojim mrežnim stranicama objavilo novi tekst Javnog natječaja za dodjelu sredstava potpore sukladno Operativnom programu regionalnih potpora za ulaganje u opremu za 2013. godinu (u privitku). Ukupna sredstva za provedbu Operativnog programa za 2013. godinu predviđena su u iznosu  120 milijuna kuna, pri čemu potpora po pojedinom poduzetniku ne može biti veća od 3.000.000,00 kuna, bez obzira na visinu opravdanih troškova.

 
Posebno  napominjemo kako se prijava na natječaj može se izvršiti isključivo putem on line aplikacije dostupne na stranici Ministarstva gospodarstva - link: http://natjecaj.mingo.hr/
 

Rok za prijavu na natječaj ističe 5. studenog 2013.

 

 

Javni natječaj

Operativni program

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content