Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv Ministarstva turizma

Datum objave: 9. listopada 2013.

POZIVI 2011

Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za kandidiranje projekata za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem programa Fond razvoja turizma u 2013. godini. Predmet Javnog poziva je dodjela sredstava za razvoj turizma – razvoj turističke infrastrukture i očuvanje turističke resursne osnove. Iz sredstava Fonda financirati će se sljedeća područja: poticanje razvoja javne infrastrukture i očuvanje turističke resursne osnove – turistička atrakcija.

Ministarstvo turizma sufinancira do 80% opravdanih troškova provedbe pojedinačnog programa ili projekta. Minialni iznos potpore je 100.000,00 kuna, a maksimalni iznos po pojedinom korisniku nije ograničen osim za trgovačka društva. Ukupna vrijednost projekta koji se kandidira za korištenje sredstava iz EU fondova ne smije biti manja od 7.500.000,00 kuna.
Javni poziv otvoren je do 4. studenog 2013. godine.
Više informacija i potrebnu dokumentaciju možete pronaći na stranicama MINT-a: http://www.mint.hr/default.aspx?id=7936

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content