4.1 °C
1024.0 hPa
59 %

Humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 27. rujna 2013.

katruza LOGO

U subotu, 28. rujna 2013. godine s početkom u 8:30 sati , održat će se tradicionalna humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena "Marija Ružić" u Čakovcu, odakle kreće prema Gornjem Međimurju.
U 14:15 sati akciju će svojom nazočnošću podržati i bivši predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić, i to u vinogradu Vladimira Horvata (Sv. Urban 279).

 

Ovu akciju tradicionalno organiziraju Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  i RADIO 1. Ove godine u njoj će sudjelovati i Đura z Međimurja, Skandal band i  Noćna smjena. Svi građani se u akciju mogu uključiti donacijom  u grožđu, moštu ili na neki drugi način, a cjelokupni prihod iskoristit će  se za  pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske županije.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content