Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu"

Datum objave: 27. rujna 2013.

katruza LOGO

U subotu, 28. rujna 2013. godine s početkom u 8:30 sati , održat će se tradicionalna humanitarna akcija "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena "Marija Ružić" u Čakovcu, odakle kreće prema Gornjem Međimurju.
U 14:15 sati akciju će svojom nazočnošću podržati i bivši predsjednik Republike Hrvatske Stjepan Mesić, i to u vinogradu Vladimira Horvata (Sv. Urban 279).

 

Ovu akciju tradicionalno organiziraju Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  i RADIO 1. Ove godine u njoj će sudjelovati i Đura z Međimurja, Skandal band i  Noćna smjena. Svi građani se u akciju mogu uključiti donacijom  u grožđu, moštu ili na neki drugi način, a cjelokupni prihod iskoristit će  se za  pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske županije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content