Obavijest o rezultatima Javnog poziva za dodjelu bespovratnih potpora temeljem Projekta „Turističke potpore u Međimurskoj županiji“ za 2013. godinu

Datum objave: 17. rujna 2013.

OBAVIJESTI 2011

Zahvaljujemo se svim prijaviteljima projekata na interesu i sudjelovanju u Javnom pozivu za dodjelu bespovratnih potpora temeljem Projekta „Turističke potpore u Međimurskoj županiji“ za 2013. godinu. Temeljem prijedloga Povjerenstva za provedbu Javnog poziva, župan Međimurske županije donio je Odluku da potporu ostvaruju slijedeći prijavitelji/kandidati:

1.    Turistička zajednica Općine Sveti Martin na Muri
2.    Vinogradarstvo i podrumarstvo Tomšić
3.    OPG Novak-Posavec Marija
4.    Vera Turk, Seljačko domaćinstvo i vinogradarstvo
5.    OPG Šardi Tatjana

Kandidati čiji projekti nisu ostvarili potporu, ukoliko to žele, mogu podići natječajnu dokumentaciju u Upravnom odjelu za gospodarske djelatnosti Međimurske županije.
S kandidatima koji su ostvarili potporu, Međimurska županija će zaključiti poseban ugovor o reguliranju međusobnih prava i obveza.