Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

O ponašanju u prometu uči se od dječje dobi

Datum objave: 6. rujna 2013.

sigurnost nas

 

Povodom početka školske godine i programa "Poštujte naše znakove" kojeg tradicionalno provodi Policijska uprava Međimurska, u petak je u Područnoj školi Dunjkovec za sve učenike održano predavanje.

 

Njega su održali djelatnici policije, koji su djeci govorili o važnosti pozornog i odgovornog kretanja u prometu. U ime Međimurske županije okupljenoj djeci obratila se zamjenica župana Međimurske županije Sandra Herman koje je djecu pozvala da pažljivo slušaju i pitaju sve što ih zanima, jer su svi oni sudionici u prometu, a poznavanjem i poštivanjem prometnih propisa izbjegavaju se nesreće.

 

Akciju u suradnji s međimurskim osnovnim školama i policijom provodi Hrvatski auto-klub. Nakon predavanja djeca su dobila prigodne poklone, poput bojanki i slikovnica koje imaju i edukativni karakter.

{gallery}2013galerije/Rujan_2013/Sigurnost{/gallery}

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content