Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Katružine donacije

Datum objave: 29. kolovoza 2013.

katruza LOGO

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je  28. kolovoza  2013. godine svoju 125.    Ukupno je dodijeljeno   pet  pomoći u ukupnom iznosu od   12.300,00 kuna  za kupnju lijekova i rehabilitacije. U ovoj godini dodijeljeno je  pomoći u iznosu od preko 130.000,00 kuna.

Podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe  dodijeljena je pomoć u iznosu od   3.900,00 kuna , a podnositeljici  zahtjeva iz   Orehovice pomoć u iznosu od 800,00 kuna za kupnju lijekova, Podnositeljima zahtjeva, djeci iz Nedelišća i Belice dodijeljena je pomoć za  provođenje rehabilitacije, svakom po 2.400,00 kuna, a djevojčici iz Dunjkovca   dodijeljena je pomoć od 2.800,00 kuna  za sufinanciranje smještaja u Poliklinici  za rehabilitaciju slušanja i govora Suvag  Zagreb.  

Zahvaljujemo svim donatorima i članovima podupirateljima koji  pomažu rad Zaklade.   Svaka donacija ili uplata članarine  pomaže našim sugrađanima u njihovom liječenju.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content