5.4 °C
1027.0 hPa
20 %

Natječaj za donacije „Moja zelena zona!“

Datum objave: 7. kolovoza 2013.

NATJECAJI 2011

Zagrebačka banka je u suradnji s Regionalnom energetskom agencijom Sjeverozapadne Hrvatske objavila natječaj za donacije „Moja zelena zona!“ sa svrhom poticanja inovativnih i održivih projekata primjene zelenih tehnologija te učinkovitog iskorištavanja energije.

 

Na natječaj se mogu prijaviti projekti koji se odnose na energetsku učinkovitost, iskorištavanje obnovljivih izvora energije, održivu gradnju, pokretanje istraživačkog projekta, izdavačku djelatnost u svrhu informiranja i educiranja o zelenim temama, obrazovnu djelatnost u smislu organiziranja seminara, radionica, predavanja i sl., a prijaviti ih mogu obrtnici, male i srednje tvrtke, udruge, poljoprivrednici i OPG, znanstvene i školske ustanove, jedinice lokalne uprave i samouprave te zadruge hrvatskih branitelja.

Osnovni kriteriji za odabir projekata su utjecaj projekta na zajednicu i okoliš te održivost i mogućnost primjene projekata i u drugim sredinama. Ukupni iznos donacije je 300.000 kuna, koji se dijeli na dvije donacije po 150.000 kuna.

Rok za dostavu prijava je 30. rujna 2013. godine.

Sve detalje kao i tekst natječaja možete pronaći na službenim stranicama Zelene zone.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content