Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za kreditiranje po programu „Mikrokreditiranje – prvi korak u poduzetništvo“

Datum objave: 7. kolovoza 2013.

Minpo1

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo i investicije objavila je javni poziv za odobravanje kredita po kreditnom programu „Mikrokreditiranje – prvi korak u poduzetništvo“. Cilj ovog javnog poziva je odobravanje mikro-kredita novim trgovačkim društvima, obrtima te subjektima malog gospodarstva koji posluju do 24 mjeseca.

 

Javni poziv je otvoren do 23. rujna 2013. godine, a kredit je namijenjen za ulaganja u osnovna i obrtna sredstva. Najniži iznos kredita je 10.000 kuna, a najviši 70.000 kuna. Kamatna stopa iznosi 0,99%. Rok otplate je do 5 godina, uključujući poček do 6 mjeseci. Kredit se otplaćuje u jednakim kvartalnim ratama.

 

Više informacija možete pronaći na stranicama HAMAG INVEST-a i stranicama MINPO-a.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content