1.7 °C
1031.0 hPa
70 %

Župan primio bicikliste Mure-avanture

Datum objave: 29. srpnja 2013.

muraavantura nas

Na državnom natjecanju u brdskom biciklizmu koje je sredinom mjeseca održano u Pakracu, članovi biciklističkog kluba "Mura – avantura" iz Sv. Martina na Muri ostvarili su izuzetne rezultate, jedno prvo, dva druga i jedno treće mjesto. Kako bi im čestitao, u ponedjeljak ih je primio i župan Međimurske županije Matija Posavec.

 

Timotej Kocen iz Štrigove osvojio je prvo mjesto u kategoriji U13, Stjepan Hunjak iz Preloga bio je drugi, a Matija Trstenjak iz Sv. Martina na Muru treći. U kategoriji U15 drugo mjesto na nacionalnoj razini osvojio je Antonio Mišić iz Orehovice.

 

Čestitajući im na uspjehu, župan Posavec naglasio je da je velika stvar biti najbolji u državi, a biciklisti iz ovog kluba svojim rezultatima promiču i biciklizam i Međimursku županiju. Svakodnevno treniranje i rad sigurno će i ubuduće davati odlične rezultate, a na Županiji je da im u tome pomogne, rekao je Posavec.

 

 

{gallery}2013galerije/Srpanj_2013/Muraavantura{/gallery}

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content