1.0 °C
1031.0 hPa
70 %

ZABA i HOK nagrađuju kreativnost obrtnika

Datum objave: 17. svibnja 2013.
Moj_motiv_2
Hrvatska obrtnička komora i Zagrebačka banka objavile su javni natječaj za dodjelu donacije „Moj motiv 2.0.“ namijenjen hrvatskim obrtnicima za realizaciju projekata u kojima su uspješno spojeni tradicionalna obrtnička proizvodnja i suvremeni dizajn.


Cilj je natječaja, koji je s velikim uspjehom realiziran prošle godine potaknuti osmišljavanje novih proizvoda temeljenih na originalnosti i inovativnosti te prepoznatljivoj obrtničkoj tehnici, odnosno onih koji u sebi sadrže elemente tradicijskog i obrtničkog umijeća.


Natječaj prati i edukativni dio. U organizaciji ZABA-e , većina područnih obrtničkih komora imat će besplatnu edukaciju izrade poslovnih planova.


Najoriginalnijim obrtnicima bit će dodijeljeno 300.000 kuna, a prijave traju do 15. rujan 2013. godine.


Više informacija možete pronaći na internet stranicama Hrvatske obrtničke komore.

(Izvor slike: http://www.hok.hr/press/objave_za_medije/otvoren_natjecaj_hok_a_i_zabe_moj_motiv_2_0)

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content