Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ZABA i HOK nagrađuju kreativnost obrtnika

Datum objave: 17. svibnja 2013.
Moj_motiv_2
Hrvatska obrtnička komora i Zagrebačka banka objavile su javni natječaj za dodjelu donacije „Moj motiv 2.0.“ namijenjen hrvatskim obrtnicima za realizaciju projekata u kojima su uspješno spojeni tradicionalna obrtnička proizvodnja i suvremeni dizajn.


Cilj je natječaja, koji je s velikim uspjehom realiziran prošle godine potaknuti osmišljavanje novih proizvoda temeljenih na originalnosti i inovativnosti te prepoznatljivoj obrtničkoj tehnici, odnosno onih koji u sebi sadrže elemente tradicijskog i obrtničkog umijeća.


Natječaj prati i edukativni dio. U organizaciji ZABA-e , većina područnih obrtničkih komora imat će besplatnu edukaciju izrade poslovnih planova.


Najoriginalnijim obrtnicima bit će dodijeljeno 300.000 kuna, a prijave traju do 15. rujan 2013. godine.


Više informacija možete pronaći na internet stranicama Hrvatske obrtničke komore.

(Izvor slike: http://www.hok.hr/press/objave_za_medije/otvoren_natjecaj_hok_a_i_zabe_moj_motiv_2_0)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content