Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za iskaz interesa poduzetnika za pripremu projektnih prijedloga za Europski fond za regionalni razvoj 2013. – 2020.

Datum objave: 14. svibnja 2013.

minpo_logo1
Ministarstvo poduzetništva i obrta objavilo je Javni poziv za iskaz interesa poduzetnika za pripremu projektnih prijedloga za Europski fond za regionalni razvoj 2013. - 2020. Prijedlozi moraju biti sukladni Europskoj strategiji za pametan, održiv i uključiv rast - EUROPA 2020 te općem strateškom cilju Strategije razvoja poduzetništva 2013. - 2020. godine. 

Svrha ovog poziva je iskaz interesa za pomoć u pripremi projektnih prijedloga za projekte koji će se prijavljivati za programe bespovratnih potpora u sklopu Europskog fonda za regionalni razvoj. Najniža ukupna vrijednost prijavljenog projekta iznosi 7,5 milijuna kuna.

Više informacija možete pronaći na službenim stranicama Ministarstva poduzetništva i obrta.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content