Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poticanje razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima

Datum objave: 23. travnja 2013.
Poticanje razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima
Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava projektima temeljem Programa poticanja razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva koji je do 6. svibnja, 2013. godine je dodjela bespovratnih novčanih sredstava Ministarstva turizma i HTZ-a za sufinanciranje razvoja smještajne i dodatne turističke ponude, te unapređenje javne i poslovne turističke infrastrukture.
Više o natječaju na www.mint.hr
OBAVIJESTI_2011Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava projektima temeljem Programa poticanja razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva koji je do 6. svibnja, 2013. godine je dodjela bespovratnih novčanih sredstava Ministarstva turizma i HTZ-a za sufinanciranje razvoja smještajne i dodatne turističke ponude, te unapređenje javne i poslovne turističke infrastrukture. 
Više o natječaju na www.mint.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content