Poticanje razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima
Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava projektima temeljem Programa poticanja razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva koji je do 6. svibnja, 2013. godine je dodjela bespovratnih novčanih sredstava Ministarstva turizma i HTZ-a za sufinanciranje razvoja smještajne i dodatne turističke ponude, te unapređenje javne i poslovne turističke infrastrukture.
Više o natječaju na www.mint.hr
OBAVIJESTI_2011Ministarstvo turizma objavilo je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava projektima temeljem Programa poticanja razvoja turizma na turistički nerazvijenim područjima u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva koji je do 6. svibnja, 2013. godine je dodjela bespovratnih novčanih sredstava Ministarstva turizma i HTZ-a za sufinanciranje razvoja smještajne i dodatne turističke ponude, te unapređenje javne i poslovne turističke infrastrukture. 
Više o natječaju na www.mint.hr