Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

122. sjednica Međimurske zaklade solidarnosti "Katruža"

Datum objave: 23. travnja 2013.

katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je  početkom travnja   2013. godine  122.  sjednicu na kojoj je dodijeljeno deset  pomoći u  ukupnom iznosu od  35.600,00 kuna  za kupnju lijekova i rehabilitacije. U ovoj godini dodijeljeno je ukupno pomoći u iznosu od 103.900,00 kuna.

Podnositeljici zahtjeva iz Čakovca dodijeljena je pomoć u iznosu od   3.700,00 kuna za kupnju lijeka, podnositelju zahtjeva iz  Nedelišća pomoć u iznosu od 1.140,00 kuna, također za kupnju lijeka. Pomoć od 12.360,00 dodijeljena je  podnositeljici zahtjeva iz Nedelišće za kupnju lijeka, a podnositeljima zahtjeva  , djeci iz  Nedelišća i Goričana za terapijsko jahanje , svakom po 2.400,00 kuna. Podnositeljima zahtjeva, djeci iz  Preloga, Čakovca i Mačkovca dodijeljena je pomoć za rehabilitaciju, svakom po 2.400,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Čakovca dodijeljena je pomoć od 4.000,00 kuna za kupnju lijeka, a podnositeljici zahtjeva, djetetu iz Čakovca 2.550,00 kuna za provođenje rehabilitacije.
 
Zahvaljujemo svim donatorima i članovima podupirateljima koji  pomažu rad Zaklade.   Svaka donacija ili uplata članarine  pomaže našim sugrađanima u njihovom liječenju.

Posebno zahvaljujemo  obitelji pokojnog Krhač Zvonka iz Čakovca  i svima onima  koji su  u „Katružu“ uplatili  sredstva umjesto  kupnje vijenaca i cvijeća. 

Obitelji Bujan zahvaljujemo na doniranim ručnim radovima iza pokojne Maje Kukec iz Čakovca.

U  subotu 27. travnja 2013. godine u vremenu od 9,30 do 12,30  na Trgu Republike , u sklopu proslave Dana Međimurske županije, Zaklada će  na štandu  prodavati zakladne suvenire.

Pozivam sve dobre ljude da se kupnjom suvenira sjete onih kojima je pomoć najpotrebnija, bolesnih.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content