Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Socijalnoj zadruzi Humana Nova ministar rada i mirovinskog sustava Mirando Mrsić uručio je nagradu „ključnarazlika“

Datum objave: 19. travnja 2013.

Slika_2_HUMANA_NOVA
17. travnja 2013. godine Socijalnoj zadruzi Humana Nova ministar rada i mirovinskog sustava Mirando Mrsić uručio je nagradu „ključnarazlika“ u kategoriji ravnopravnost osoba s invaliditetom.
Nagrade u ostalim kategorijama su osvojili:
-    Podatkovni centar Križ u kategoriji opća ravnopravnost, odnosno poticanje raznolikosti zaposlenih,
-    Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o. u kategoriji ravnopravnost spolova,
-    Allianz Zagreb d.d. u kategoriji dobna ravnopravnost.

Nagrada „ključnarazlika“ dodjeljuje se drugu godinu zaredom i ima za cilj prepoznati, istaknuti i nagraditi poslodavce s pozitivnim praksama u uključivanju različitih skupina u svoj radni kolektiv te poslodavce usmjerene na postizanje raznolikosti ljudskih potencijala. Nagrada, koja se ove godine dodjeljuje uz pokroviteljstvo Ministarstva rada i mirovinskog sustava, odnosi se na poticanje i uključivanje raznolikosti ljudskih potencijala u različitim kategorijama.
Nagradu dodjeljuje Institut za razvoj tržišta rada kao dio MojPosao grupe, a istu podupire čitav niz državnih i nevladinih institucija poput Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom, Ureda Vlade RH za ljudska prava i prava manjina, Ureda pučkog pravobranitelja RH, UNDP i drugi. Više informacija o nagradi dostupno je na www.kljucnarazlika.hr

Slika_HUMANA_NOVA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content