Agencija za poljoprivredno zemljište poziva sve poljoprivrednike i pravne osobe kojima su istekli ugovori o zakupu poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske i poljoprivrednike koji su koristili poljoprivredno zemljište u vlasništvu Republike Hrvatske na temelju tzv. potvrda da se žurno jave u jedinice lokalne samouprave kako bi predale zahtjev i sklopile Ugovor o privremenom korištenju.
Upute i obrasci nalaze se u privitku maila, a mogu se pročitati i na mrežnim stranicama Agencije za poljoprivredno zemljište

OBAVIJESTI_2011Agencija za poljoprivredno zemljište poziva sve poljoprivrednike i pravne osobe kojima su istekli ugovori o zakupu poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske i poljoprivrednike koji su koristili poljoprivredno zemljište u vlasništvu Republike Hrvatske na temelju tzv. potvrda da se žurno jave u jedinice lokalne samouprave kako bi predale zahtjev i sklopile Ugovor o privremenom korištenju.
Upute i obrasci nalaze se u privitku maila, a mogu se pročitati i na mrežnim stranicama Agencije za poljoprivredno zemljište http://www.zemljiste.mps.hr/upute-za-privremeno-koristenje-drzavnim-poljoprivr