Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaji Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost

Datum objave: 15. travnja 2013.

thumb.php
Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio je šest natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava radi financiranja programa, projekata i drugih aktivnosti putem zajmova, subvencija, i donacija, sukladno specifičnostima pojedinog natječaja.


Sredstva se dodjeljuju radi:

1. sufinanciranja projekata čistijeg transporta
2. sufinanciranja projekata organizacija civilnog društva (udruga) u području zaštite okoliša i prirode
3. sufinanciranja projekata energetske učinkovitosti u industriji
4. sufinanciranja projekata korištenja obnovljivih izvora energije
5. sufinanciranja projekata organizacija civilnog društva (udruga) u područjuenergetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije
6. sufinanciranja projekata energetski učinkovite i ekološke javne rasvjete.

Ponude se dostavljaju u roku od 60 dana od objave natječaja u Narodnim novinama, dok je za natječaje: sufinanciranje projekata organizacija civilnog društva (udruga) u području zaštite okoliša i prirode te sufinanciranje projekata organizacija civilnog društva (udruga) u području energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije rok za dostavu prijava do 10. lipnja 2013. godine.


Više informacija i ostalu dokumentaciju o pojedinom natječaju možete pronaći na stranicama Fonda.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content