Drugi put u dva tjedna župan Međimurske županije proglasio je elementarnu nepogodu zbog klizišta i odrona zemljišta. Ovaj put proglašena je za područja Općina Sveti Juraj na Bregu, Selnica i Gornji Mihaljevec. Naime, tijekom ožujka i travnja ove godine ona su prouzročila štete na infrastrukturi, nasadima, zemljištu i građevinskim objektima.
Na teren su izašla općinska i županijsko povjerenstvo, koje će u najkraćem vremenu Izraditi izvješće o nastaloj šteti.
kliziste_nas
Drugi put u dva tjedna župan Međimurske županije proglasio je elementarnu nepogodu zbog klizišta i odrona zemljišta. Ovaj put proglašena je za područja Općina Sveti Juraj na Bregu, Selnica i Gornji Mihaljevec. 

Naime, tijekom ožujka i travnja ove godine ona su prouzročila štete na infrastrukturi, nasadima, zemljištu i građevinskim objektima.
 
Na teren su izašla općinska i županijsko povjerenstvo, koje će u najkraćem vremenu Izraditi izvješće o nastaloj šteti.