Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za dodjelu potpora i pomoći - MEĐIMURSKA ZAKLADA ZA OBRAZOVANJE DR. VINKO ŽGANEC

Datum objave: 12. travnja 2013.
logo_zaklada_dr_vinko_zganec1
Temeljem članka 10. Statuta Međimurske zaklade za obrazovanje dr. Vinko Žganec  i članka 1. stavka 1. Pravilnika o mjerilima i postupku za dodjelu potpora i pomoći Zaklade, Upravni odbor Zaklade raspisao je javni poziv za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2013. godini.

Javni poziv objavljen je na  mrežnim stranicama Međimurske županije  6. ožujka 2013. godine, Međimurskim novinama 8. ožujka 2013.  godine i u  Listu Međimurje 12. ožujka 2013. godine.
Na javni poziv pristiglo je 39 ( trideset i devet) zamolbi prema socijalnom kriteriju  i 1 (jedna) zamolba prema kriteriju izvrsnosti.

Upravni odjel Međimurske županije nadležan za obrazovanje i Upravni odbor Zaklade razmotrili su sve prispjele prijave i  izvršili bodovanje pristiglih zamolbi prema socijalnom kriteriju i zamolbu prema kriteriju izvrsnosti. Kako bi  donijeli  konačnu odluku, Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport  i Upravni odbor Zaklade, slijedećih deset dana  provjeriti će  podatke i prikupiti potrebnu dodatnu dokumentaciju, nakon čega će biti donijeta konačna odluka o kojoj će podnositelji zamolbi biti pismeno obaviješteni, a  sa svakim primateljem potpore biti će zaključen Ugovor.


Za Upravni odbor Zaklade
Zlatko Bacinger, predsjednik

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content