Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Predstavljen program „Urbanovo 2013.“

Datum objave: 5. travnja 2013.
Predstavljen program „Urbanovo 2013.“
U Međimurskoj županiji u četvrtak, 4. travnja 2013. predstavljen je program ovogodišnje turističko-gospodarske manifestacije „Urbanovo 2013.“. O programu su govorili zamjenik župana i predsjednik Organizacijskog odbora g. Matija Posavec, te članovi Društva Hortus Croatiae g. Zdravko Dvanajščak, g. Boris Novak i g. Vlado Horvat.
Urbanovo započinje Vinskim balom koji će se u Terbotzu održati u subotu 11. svibnja.
Vikend iza toga rezerviran je za centralni događaj 5. Festival pušipela, Bajkovitih okusa i sajam vinarske i vinogradarske opreme koji će se u sportskoj dvorani u Štrigovi održavati od 17. do 19. svibnja. Na Festivalu će se predstaviti službeni partner - Primorsko-goranska županija, te njihovi poljoprivredni proizvođači i vinari sa poznatom Vrbničkom žlahtinom.
Petak i subota, 24. i 25. svibnja rezervirani su za Dane otvorenih podruma, dok nas 25. i 26.5. u Svetom Urbanu očekuje proštenje i tradicionalne vinske igre.
u2013U prostorijama Međimurske županije u četvrtak, 4. travnja 2013. predstavljen je program ovogodišnje turističko-gospodarske manifestacije „Urbanovo 2013.“. O programu su govorili zamjenik župana i predsjednik Organizacijskog odbora g. Matija Posavec, te članovi Društva Hortus Croatiae g. Zdravko Dvanajščak, g. Boris Novak i g. Vlado Horvat.
Urbanovo započinje Vinskim balom koji će se u Terbotzu održati u subotu 11. svibnja. 
Vikend iza toga rezerviran je za centralni događaj 5. Festival pušipela, Bajkovitih okusa i sajam vinarske i vinogradarske opreme koji će se u sportskoj dvorani u Štrigovi održavati od 17. do 19. svibnja. Na Festivalu će se predstaviti službeni partner - Primorsko-goranska županija, te njihovi poljoprivredni proizvođači i vinari sa poznatom Vrbničkom žlahtinom. 
Petak i subota, 24. i 25. svibnja rezervirani su za Dane otvorenih podruma, dok nas 25. i 26.5. u Svetom Urbanu očekuje proštenje i tradicionalne vinske igre
.

{gallery}2013galerije/Travanj_2013/press_urb{/gallery}  

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content