5. travnja u Zaboku proglašenje naj bučinih ulja Hrvatske

Datum objave: 3. travnja 2013.

5. travnja u Zaboku proglašenje naj bučinih ulja Hrvatske
Izložba će se održati u dvorani Grada Zaboka, Zivtov trg 10, Zabok.
PROGRAM IZLOŽBE:
10,00 Otvorenje izložbe
10,20 Predavanje doc.dr.sc. Sandra Neđeral
10,50 Proglašenje najboljih ulja, dodjela diploma i priznanja
11,30 Degustacija bučinog ulja
9,00-13,00 Prigodna prodaja i degustacija bučinog ulja na Zvitovom trgu
bucaPrije dvije godine, Međimurska, Varaždinska i Krapinsko-zagorska županija zajednički su pokrenuli projekt organizacije regionalne izložbe bučinog ulja. Nakon Varaždina pretprošle, i Čakovca prošle godine, ovogodišnji domaćin 3. izložbe bučinog ulja Sjeverozapadne Hrvatske je Krapinsko-zagorska županija i Grad Zabok gdje će u petak, 4. travnja biti proglašena najbolja ulja.
Izložba će se održati u dvorani Grada Zaboka, Zivtov trg 10, Zabok.

PROGRAM IZLOŽBE:

10,00 Otvorenje izložbe