Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javna rasprava o programu ruralnog razvoja za razdoblje 2014.-2020. godine

Datum objave: 14. ožujka 2013.
Javna rasprava o programu ruralnog razvoja za razdoblje 2014.-2020. godine
Ministarstvo poljoprivrede i Međimurska županija organiziraju Javnu raspravu i savjetovanje na temu „Mogućnosti u okviru Programa ruralnog razvoja za razdoblje 2014. - 2020. godine“. Program ruralnog razvoja za naredno sedmogodišnje programsko razdoblje biti  će od velike važnosti za Međimursku županiju, jer prema kriterijima Organizacije za gospodarsku suradnju i razvoj (OECD) Međimurska županija spada u značajno ruralna područja.
Javna rasprava održati će se 25. ožujka 2013. godine s početkom u 10.00 sati u Čakovcu, Scheierova zgrada, Matice hrvatske 4.
Pozivamo sve zainteresirane dionike u ruralnom području, predstavnike Poljoprivredne savjetodavne službe, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske poljoprivredne komore, Hrvatske poljoprivredne agencije, Hrvatske obrtničke komore, predstavnike jedinica lokalne samouprave, predstavnike Turističkih zajednica, poljoprivrednike, obrtnike s područja Međimurske županije da prisustvuju ovoj raspravi, te daju svoj doprinos izradi ovoga Programa.
POZIVI_2011Ministarstvo poljoprivrede i Međimurska županija organiziraju Javnu raspravu i savjetovanje na temu „Mogućnosti u okviru Programa ruralnog razvoja za razdoblje 2014. - 2020. godine“. Program ruralnog razvoja za naredno sedmogodišnje programsko razdoblje biti će od velike važnosti za Međimursku županiju, jer prema kriterijima Organizacije za gospodarsku suradnju i razvoj (OECD) Međimurska županija spada u značajno ruralna područja.
Javna rasprava održati će se u ponedjeljak, 25. ožujka 2013. godine s početkom u 10.00 sati u Čakovcu, Scheierova zgrada, Matice hrvatske 4.
Pozivamo sve zainteresirane dionike u ruralnom području, predstavnike Poljoprivredne savjetodavne službe, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske poljoprivredne komore, Hrvatske poljoprivredne agencije, Hrvatske obrtničke komore, predstavnike jedinica lokalne samouprave, predstavnike Turističkih zajednica, poljoprivrednike, obrtnike s područja Međimurske županije da prisustvuju ovoj raspravi, te daju svoj doprinos izradi ovoga Programa.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content