Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Odluka o zabrani spaljivanja smeća, korova, suhe trave i drugih poljoprivrednih i šumskih otpadaka

Datum objave: 12. ožujka 2013.
OBAVIJESTI_2011
Temeljem članka 37. Statuta Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 26/10) i članka 3. Poslovnika o načinu rada župana („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 27/10), sukladno članku 14. Odluke o posebnim mjerama zaštite od požara na području Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 2/02), župan Međimurske županije je dana 11. 03. 2013. godine donio

ODLUKU
o zabrani spaljivanja smeća, korova, suhe trave i drugih poljoprivrednih
i šumskih otpadaka i ostataka biljaka nakon žetve i berbe


Članak 1.


Zabranjuje se spaljivanje smeća, korova, suhe trave, drugih poljoprivrednih i šumskih otpadaka i ostataka biljaka nakon žetve i berbe, te loženje vatre u šumama i blizini šume od 1. travnja do 1. listopada 2013. godine.

Članak 2.


Ova Odluka ne odnosi se na organizirano spaljivanje i na loženje uskrsne vatre koje mora biti organizirano, kako je to propisano člankom 18. Odluke o posebnim mjerama zaštite od požara na području Međimurske županije („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 2/02).

Članak 3.


Ova Odluka stupa na snagu danom objave u „Službenom glasniku Međimurske županije“

KLASA: 214-02/13-02/1                                                                        
URBROJ: 2109/1-01-13-02                                                                 
Čakovec, 11. 03. 2013.

ŽUPAN
Ivan Perhoč

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content