5.0 °C
1024.0 hPa
55 %

Obavijest Međimurske zaklade solidarnosti „Katruža"

Datum objave: 11. ožujka 2013.
katruza_LOGO
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je   u 2013. godini tri sjednice na kojima je dodijeljeno  ukupno 68.300,00 kuna pomoći za kupnju lijekova i rehabilitacije.
Na 119. sjednici održanoj 2. siječnja 2013. godine dodijeljene su četiri pomoći.  Podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe dodijeljena je pomoć u iznosu od   3.900 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Nedelišće   13.000,00 kuna, podnositeljici zahtjeva  iz  Palovca  u iznosu od  5.000,00 kuna , sve za kupnju lijekova.  Podnositeljici  zahtjeva, djetetu,  iz Dunjkovca dodijeljena je pomoć za rehabilitaciju u iznosu od 3.360,00 kuna.

Na  120. sjednici održanoj 30. siječnja 2013. godine  dodijeljeno je deset pomoći.  Šest pomoći dodijeljeno je za troškove tarapijskog jahanja djeci iz  Strahoninca,  Pušćina, Ivanovca, Belice, Domašinca  i Svete Marije  svakom po 2.400,00 kuna. Podnositelju zahtjeva iz Preloga dodijeljena je pomoć  od  520,00 kuna,  podnositeljici zahtjeva, djetetu iz Strahoninca  500,00 kuna, podnositelju zahtjeva  iz Kotoribe 800,00 kuna i podnositeljici zahtjeva iz  Orehovice 800,00 kuna za kupnju lijekova.   
Na 121.   sjednici održanoj  5. ožujka 2013. godine dodijeljeno je šest pomoći. Dvije pomoći od po 2.400,00 kuna dodijeljene su djeci iz  Čakovca i  Savske Vesi za rehabilitaciju, dvije pomoći za terapijsko jahanje , svaka po 2.400,00 kuna  podnositeljicama zahtjeva iz Palovca i   Okruglog Vrha . Podnositeljici zahtjeva djetetu iz Hlapičine za provođenje ABR programa dodijeljena je pomoć od 11.520,00 kuna, a  podnositeljici zahtjeva iz Palovca za kupnju lijeka u iznosu od 4.900,00 kuna.

Zahvaljujemo svim donatorima i članovima podupirateljima koji i u ovoj godini pomažu rad Zaklade.   Svaka donacija ili uplata članarine  pomaže našim sugrađanima u njihovom liječenju. Posebno zahvaljujemo Ljekarni Čakovec koja nas godinama podržava svojim donacijama i obitelji pokojnog Goricaj Ladislava iz Nedelišća koji su prikupljena sredstva za vijence i cvijeće  u iznosu od 5.270,00 kuna i 100 CHF donirali „Katruži“.

Pozivam sve dobre ljude da se svojim donacijama ili članarinama sjete onih kojima je pomoć najpotrebnija,bolesnih.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content