Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ministarstvo turizma – javni poziv za HOTSPOT lokacije

Datum objave: 27. veljače 2013.
Ministarstvo turizma – javni poziv za hotspot lokacije
Obavještavamo vas da je Ministarstvo turizma objavilo Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa poticanja slobodnog pristupa internetu u turističkim destinacijama HOTSPOT CROATIA u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva je dodjela bespovratnih sredstava Ministarstva turizma za sufinanciranje uspostave hotspot lokacija odnosno točaka bežičnog besplatnog interneta na turistički frekventnim otvorenim površinama koje nude javne turističke sadržaje, a u radijusu do 500 metara obuhvaćaju veći broj objekata ugostiteljske i dr. turističke ponude (npr.hotele i dr. smještajne objekte, restorane i barove, muzeje, galerije, povijesne lokalitete itd.)
Sredstva su namijenjena jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.
Javni poziv otvoren je od dana objave u Narodnim novinama do 15. ožujka 2013. godine.
Cjeloviti tekst Programa i obrazac Zahtjeva – HS/13 su sastavni dio Javnog poziva i nalaze se u privitku maila i na internetskim stranicama Ministarstva turizma – www.mint.hr
Potrebnu dokumentaciju možete pronaći i na slijedećim linkovima:
- Hotspot – Javni poziv
- Hotspot – Program
- Hotspot – Obrazac
- Hotspot – Tehničke preporuke
OBAVIJESTI_2011Obavještavamo vas da je Ministarstvo turizma objavilo Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa poticanja slobodnog pristupa internetu u turističkim destinacijama HOTSPOT CROATIA u 2013. godini.
Predmet Javnog poziva je dodjela bespovratnih sredstava Ministarstva turizma za sufinanciranje uspostave hotspot lokacija odnosno točaka bežičnog besplatnog interneta na turistički frekventnim otvorenim površinama koje nude javne turističke sadržaje, a u radijusu do 500 metara obuhvaćaju veći broj objekata ugostiteljske i dr. turističke ponude (npr.hotele i dr. smještajne objekte, restorane i barove, muzeje, galerije, povijesne lokalitete itd.)
Sredstva su namijenjena jedinicama lokalne i područne (regionalne) samouprave.
Javni poziv otvoren je od dana objave u Narodnim novinama do 15. ožujka 2013. godine.
Cjeloviti tekst Programa i obrazac Zahtjeva – HS/13 su sastavni dio Javnog poziva i nalaze se u privitku maila i na internetskim stranicama Ministarstva turizma – www.mint.hr
 
Potrebnu dokumentaciju možete pronaći i na slijedećim linkovima: 
- Hotspot – Javni poziv
- Hotspot – Program
- Hotspot – Obrazac
- Hotspot – Tehničke preporuke
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content