Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Samo od prodaje karata Katruža prikupila 17.400 kuna

Datum objave: 10. siječnja 2013.
katruzakon_nas
Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" poslala je pripoćenje za javnost u kojem stoji:

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je 9. siječnja 2013. godine  humanitarni koncert.  Koncert je održan  u Centru za kulturu Čakovec u kojem  su sve stolice, pa i one naknadno dodane, bile popunjene.  Tražile su se i karte više, međutim  ovaj put  „Katruža“ nije mogla pružiti glazbeni  užitak svima koji su to željeli i svima koji su i ovaj put kupnjom ulaznice željeli pomoći rad Zaklade.

Ukupno je prodano 580 ulaznica čime je ostvaren prihod od  17.400,00 kuna.  Cjelokupni prihod namijenjen je za  pomoć oboljelima s područja Međimurske županije.

Koncertu je nazočio i predsjednik Hrvatskog sabora Josip Leko te brojni predstavnici političkog  i javnog života.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ zahvaljuje svim učesnicima koncerta. Mirko Švenda Žiga, Vinko Coce, Đuka Čaić, Rajko Suhodolčan, Duško Lokin, Nano Prša, Meri Šeparović-Vresk Marija Jambrošić, Željko Grahovec, Suzane Herceg˛&Neno Gavez, Ivan Mezga , Đura z Međimurja, Mateo Mikulić, Rebecca Posavec, članice i članovi KUU Zasadbreg i Limene glazbe Belica te  voditeljica i voditelj programa Mateja Gošćiej i Miljenko Ovčar svojim su besplatnim nastupima   pokazali svoju dobrotu i humanost.

Zahvaljujemo svim sponzorima  koji su dali svoj doprinos održavanju koncerta: Međimurske vode d.o.o. Županijska uprava za ceste, Međimurje-plin d.o.o., vinari Tomšić i Dvanajšćak, Turistička zajednica Grada Čakovca, Arcus Čakovec, Pizzeria Rosa Prelog, GKP PRE-KOM  Prelog, GP EKOM Čakovec, SRCE TV, Turističko-informativni centar Mursko Središće.

Članice „Priločkog srca „ Prelog u subotu  5. siječnja 2013 godine na štandu u Prelogu prodavale su karte i zakladne suvenire i na taj način dale svoj doprinos radu Zaklade. Ukupno su prikupile 1.475,00 kuna., od čega 540,00 kuna od prodaje karata za koncert i  935,00 od prodaje zakladnih suvenira.

Svim dobrim ljudima koji su kupnjom ulaznice pomogli rad Zaklade , hvala

Zahvaljujemo i svim medijima koji su popratili događanja vezana uz koncert i ostale aktivnosti Zaklade.

Djelovanje Zaklade i dalje možete pomagati pozivom na posebni telefonski broj 060-888-991, cijena poziva je 3,75 kn/min za poziv iz fiksne mreže i 5,05 kn/min Moj telekom d.o.o.

Zahvaljujući dobrim ljudima, Zaklada će i dalje pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć potrebna.
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je 9. siječnja 2013. godine  humanitarni koncert.  Koncert je održan  u Centru za kulturu Čakovec u kojem  su sve stolice, pa i one naknadno dodane, bile popunjene.  Tražile su se i karte više, međutim  ovaj put  „Katruža“ nije mogla pružiti glazbeni  užitak svima koji su to željeli i svima koji su i ovaj put kupnjom ulaznice željeli pomoći rad Zaklade.

Ukupno je prodano 580 ulaznica čime je ostvaren prihod od  17.400,00 kuna.  Cjelokupni prihod namijenjen je za  pomoć oboljelima s područja Međimurske županije. Koncertu je nazočio i predsjednik Hrvatskog sabora Josip Leko te brojni predstavnici političkog  i javnog života. Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ zahvaljuje svim učesnicima koncerta. Mirko Švenda Žiga, Vinko Coce, Đuka Čaić, Rajko Suhodolčan, Duško Lokin, Nano Prša, Meri Šeparović-Vresk Marija Jambrošić, Željko Grahovec, Suzane Herceg˛&Neno Gavez, Ivan Mezga , Đura z Međimurja, Mateo Mikulić, Rebecca Posavec, članice i članovi KUU Zasadbreg i Limene glazbe Belica te  voditeljica i voditelj programa Mateja Gošćiej i Miljenko Ovčar svojim su besplatnim nastupima   pokazali svoju dobrotu i humanost.
 
Zahvaljujemo svim sponzorima  koji su dali svoj doprinos održavanju koncerta: Međimurske vode d.o.o. Županijska uprava za ceste, Međimurje-plin d.o.o., vinari Tomšić i Dvanajšćak, Turistička zajednica Grada Čakovca, Arcus Čakovec, Pizzeria Rosa Prelog, GKP PRE-KOM  Prelog, GP EKOM Čakovec, SRCE TV, Turističko-informativni centar Mursko Središće.Članice „Priločkog srca „ Prelog u subotu  5. siječnja 2013 godine na štandu u Prelogu prodavale su karte i zakladne suvenire i na taj način dale svoj doprinos radu Zaklade. Ukupno su prikupile 1.475,00 kuna., od čega 540,00 kuna od prodaje karata za koncert i  935,00 od prodaje zakladnih suvenira. Svim dobrim ljudima koji su kupnjom ulaznice pomogli rad Zaklade, hvala. 

Zahvaljujemo i svim medijima koji su popratili događanja vezana uz koncert i ostale aktivnosti Zaklade.   Djelovanje Zaklade i dalje možete po
magati pozivom na posebni telefonski broj 060-888-991, cijena poziva je 3,75 kn/min za poziv iz fiksne mreže i 5,05 kn/min Moj telekom d.o.o.  

Zahvaljujući dobrim ljudima, Zaklada će i dalje pružati pomoć u liječenju onima  kojima je ta pomoć potrebna. 

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Katruzakon{/gallery}   

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content