Međimurje Europska regija sporta za 2022.
1.7 °C
1035.0 hPa
34 %

Mjuzikl "Dvoje iz Galileje" za pomoć poplavljenima u Pušćinama

Datum objave: 3. siječnja 2013.
Boraveći u Hrvatskoj tijekom studenog prošle godine, Richard Montez, redatelj i osnivač kazališta "CornerstoneArts", potaknut štetama koje su pretrpjeli mještani Pušćina prilikom poplave, zajedno sa članovima hrvatske podružnice kazališta odlučio je u Čakovcu izvesti mjuzikl "Dvoje iz Galileje", a prihod od prodaje ulaznica usmjeriti za pomoć stradalima.
Inicijativu ove družine podržali su i Međimurska županija, Grad Čakovec i Općina Nedelišće, te su za potrebe izvođenja osigurale prostor, a platit će i prijevoz scenografije. Kako je rečeno na prigodnoj konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u županijskoj Maloj vijećnici, riječ je o predstavi s biblijskom tematikom, a o događajima pripovijeda na romantični i zabavni način. Gdje god se izvodi, publika iz dvorane izlazi veoma zadovoljna.
Kako je rekao predsjednik kazališta "CornerstoneArts Hrvatska", Vladimir Hoblaj, izuzetno su zadovoljni što na taj način mogu pomoći poplavljenima, te što preko umjetnosti svima prenose pozitivnu poruku. Posebnost ovog kazališta je što u njemu sudjeluju mladi ljudi koji na taj način mogu sudjelovati u velikim produkcijama.
Richard Gomez rekao je da je radio u 67 zemalja, a da mu je Hrvatska među najdražima. Sve poziva da pogledaju mjuzikl i jamči da dobru zabavu.
Načelnik Općine Nedelišće Mladen Horvat rekao je da mu je drago što su i udruge prepoznale da obiteljima koje su u poplavi ostale bez dijela imovine treba pomoći. Općina i Županija podržali su ovu inicijativu, te poziva sve ljude dobre volje da i na ovaj način pomognu našim sugrađanima.
Predstave će se održati u srijedu 16. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu, s početkom u 9:00, 16:00 i 19:00 sati. Cijena ulaznice je 40 kuna za građane,a 25 kuna za učenike.
galileja_nas
Boraveći u Hrvatskoj tijekom studenog prošle godine, Richard Montez, redatelj i osnivač kazališta "CornerstoneArts", potaknut štetama koje su pretrpjeli mještani Pušćina prilikom poplave, zajedno sa članovima hrvatske podružnice kazališta odlučio je u Čakovcu izvesti mjuzikl "Dvoje iz Galileje", a prihod od prodaje ulaznica usmjeriti za pomoć stradalima.

Inicijativu ove družine podržali su i Međimurska županija, Grad Čakovec i Općina Nedelišće, te su za potrebe izvođenja osigurale prostor, a platit će i prijevoz scenografije. Kako je rečeno na prigodnoj konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u županijskoj Maloj vijećnici, riječ je o predstavi s biblijskom tematikom, a o događajima pripovijeda na romantični i zabavni način. Gdje god se izvodi, publika iz dvorane izlazi veoma zadovoljna. 

Kako je rekao predsjednik kazališta "CornerstoneArts Hrvatska", Vladimir Hoblaj, izuzetno su zadovoljni što na taj način mogu pomoći poplavljenima, te što preko umjetnosti svima prenose pozitivnu poruku. Posebnost ovog kazališta je što u njemu sudjeluju mladi ljudi koji na taj način mogu sudjelovati u velikim produkcijama.

Richard Gomez rekao je da je radio u 67 zemalja, a da mu je Hrvatska među najdražima. Sve poziva da pogledaju mjuzikl i jamči da dobru zabavu.

Načelnik Općine Nedelišće Mladen Horvat rekao je da mu je drago što su i udruge prepoznale da obiteljima koje su u poplavi ostale bez dijela imovine treba pomoći. Općina i Županija podržali su ovu inicijativu, te poziva sve ljude dobre volje da i na ovaj način pomognu našim sugrađanima.

Predstave će se održati u srijedu 16. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu, s početkom u 9:00, 16:00 i 19:00 sati. Cijena ulaznice je 40 kuna za građane,a 25 kuna za učenike.

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Galileja{/gallery} 

U organizaciji HVIDR-e Jug Čakovec održana promocija knjige o Domovinskom ratu generala Ademija
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 24. siječnja 2022. - Danas u Međimurju oporavljeno 219 osoba
JAVNI POZIV za podnošenje prijedloga za izbor članova Antikorupcijskog povjerenstva Međimurske županije
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content