Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Mjuzikl "Dvoje iz Galileje" za pomoć poplavljenima u Pušćinama

Datum objave: 3. siječnja 2013.
Boraveći u Hrvatskoj tijekom studenog prošle godine, Richard Montez, redatelj i osnivač kazališta "CornerstoneArts", potaknut štetama koje su pretrpjeli mještani Pušćina prilikom poplave, zajedno sa članovima hrvatske podružnice kazališta odlučio je u Čakovcu izvesti mjuzikl "Dvoje iz Galileje", a prihod od prodaje ulaznica usmjeriti za pomoć stradalima.
Inicijativu ove družine podržali su i Međimurska županija, Grad Čakovec i Općina Nedelišće, te su za potrebe izvođenja osigurale prostor, a platit će i prijevoz scenografije. Kako je rečeno na prigodnoj konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u županijskoj Maloj vijećnici, riječ je o predstavi s biblijskom tematikom, a o događajima pripovijeda na romantični i zabavni način. Gdje god se izvodi, publika iz dvorane izlazi veoma zadovoljna.
Kako je rekao predsjednik kazališta "CornerstoneArts Hrvatska", Vladimir Hoblaj, izuzetno su zadovoljni što na taj način mogu pomoći poplavljenima, te što preko umjetnosti svima prenose pozitivnu poruku. Posebnost ovog kazališta je što u njemu sudjeluju mladi ljudi koji na taj način mogu sudjelovati u velikim produkcijama.
Richard Gomez rekao je da je radio u 67 zemalja, a da mu je Hrvatska među najdražima. Sve poziva da pogledaju mjuzikl i jamči da dobru zabavu.
Načelnik Općine Nedelišće Mladen Horvat rekao je da mu je drago što su i udruge prepoznale da obiteljima koje su u poplavi ostale bez dijela imovine treba pomoći. Općina i Županija podržali su ovu inicijativu, te poziva sve ljude dobre volje da i na ovaj način pomognu našim sugrađanima.
Predstave će se održati u srijedu 16. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu, s početkom u 9:00, 16:00 i 19:00 sati. Cijena ulaznice je 40 kuna za građane,a 25 kuna za učenike.
galileja_nas
Boraveći u Hrvatskoj tijekom studenog prošle godine, Richard Montez, redatelj i osnivač kazališta "CornerstoneArts", potaknut štetama koje su pretrpjeli mještani Pušćina prilikom poplave, zajedno sa članovima hrvatske podružnice kazališta odlučio je u Čakovcu izvesti mjuzikl "Dvoje iz Galileje", a prihod od prodaje ulaznica usmjeriti za pomoć stradalima.

Inicijativu ove družine podržali su i Međimurska županija, Grad Čakovec i Općina Nedelišće, te su za potrebe izvođenja osigurale prostor, a platit će i prijevoz scenografije. Kako je rečeno na prigodnoj konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u županijskoj Maloj vijećnici, riječ je o predstavi s biblijskom tematikom, a o događajima pripovijeda na romantični i zabavni način. Gdje god se izvodi, publika iz dvorane izlazi veoma zadovoljna. 

Kako je rekao predsjednik kazališta "CornerstoneArts Hrvatska", Vladimir Hoblaj, izuzetno su zadovoljni što na taj način mogu pomoći poplavljenima, te što preko umjetnosti svima prenose pozitivnu poruku. Posebnost ovog kazališta je što u njemu sudjeluju mladi ljudi koji na taj način mogu sudjelovati u velikim produkcijama.

Richard Gomez rekao je da je radio u 67 zemalja, a da mu je Hrvatska među najdražima. Sve poziva da pogledaju mjuzikl i jamči da dobru zabavu.

Načelnik Općine Nedelišće Mladen Horvat rekao je da mu je drago što su i udruge prepoznale da obiteljima koje su u poplavi ostale bez dijela imovine treba pomoći. Općina i Županija podržali su ovu inicijativu, te poziva sve ljude dobre volje da i na ovaj način pomognu našim sugrađanima.

Predstave će se održati u srijedu 16. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu, s početkom u 9:00, 16:00 i 19:00 sati. Cijena ulaznice je 40 kuna za građane,a 25 kuna za učenike.

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Galileja{/gallery} 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content