Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.7 °C
1034.0 hPa
61 %

Estradnjaci na humanitarnom koncertu Za Katružu

Datum objave: 3. siječnja 2013.
Pomoći ljudima u nevolji za Međimurce je nešto što se podrazumijeva. Zahvaljujući plemenitosti i humanosti naših sugrađana Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" u 12 godina svojeg postojanja bolesnima je donirala preko 3.400.000,00 kuna za kupnju potrebnih lijekova i medicinskih pomagala. Po treći put za redom, Zaklada organizira godišnji koncert, a prihod od prodaje ulaznica namijenjen je za pomoći koje dodijeljuje "Katruža".
Kako je konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u prostorima Međimurske županije naglasio zamjenik župana i upravitelj "Katruže" Matija Posavec, na koncertu koji će se održati u srijedu 09. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu s početkom u 19:00 sati, nastupit će poznata glazbena imena iz Međimurja, ali i ostatka Hrvatske. Na pozornicu će izaći Žiga, Đuka Ćaić, Rajko Suhodolčan, Duško Lokin, Vinko Coce, Limena glazba Belica, Meri Šeparović, Ivica Jurgec, Rebeccca Posavec, Ivan Mezga, Mateo Mikulić, Željko Grahovec, Suzana Herceg & Neno Gavez, KUU Zasadbreg, Nano Prša, Marija Jambrošić i Đura z Međimurja. Osim kupnjom ulaznice, Zakladu možete pomoći i pozivom na posebni telefonski broj (060/888-991) te i na taj način donirati sredstva, rekao je Posavec. Cijena poziva je 3,75 kn/min za pozive iz fiksne mreže, a 5,05 kn/min za mobilne. PDV je uključen u cijenu. Koncert će uživo prenositi Srce TV, a prodavat će se i snimka.
Karte se po cijeni od 30 kuna mogu nabaviti blagajni Centra za kulturu, uredu "Katruže", caffee baru "Arcus" u Čakovcu, Turističkoj zajednici Grada Čakovca, Pizzeriji "Rosa" u Prelogu te Turističko informativnom centru u Murskom Središću. Također, ovog vikenda bit će postavljen štand u središtu Preloga.
Predsjednik Upravnog odbora Zaklade Miroslav Horvat, dr. med. rekao je da je samo u prošloj godini dodijeljeno 32 pomoći u ukupnom iznosu od 221  tisuće kuna, a održano je deset sjednica. I u ovu godinu ušli su radno, tako da su na u srijedu održanoj sjednici dodijelili 4 pomoći u ukupnom iznosu od 23.000,00 kuna.
katruza_nas
Pomoći ljudima u nevolji za Međimurce je nešto što se podrazumijeva. Zahvaljujući plemenitosti i humanosti naših sugrađana Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" u 12 godina svojeg postojanja bolesnima je donirala preko 3.400.000,00 kuna za kupnju potrebnih lijekova i medicinskih pomagala. Po treći put za redom, Zaklada organizira godišnji koncert, a prihod od prodaje ulaznica namijenjen je za pomoći koje dodijeljuje "Katruža".

Kako je konferenciji za novinare održanoj u četvrtak u prostorima Međimurske županije naglasio zamjenik župana i upravitelj "Katruže" Matija Posavec, na koncertu koji će se održati u srijedu 09. siječnja u čakovečkom Centru za kulturu s početkom u 19:00 sati, nastupit će poznata glazbena imena iz Međimurja, ali i ostatka Hrvatske. Na pozornicu će izaći Žiga, Đuka Ćaić, Rajko Suhodolčan, Duško Lokin, Vinko Coce, Limena glazba Belica, Meri Šeparović, Ivica Jurgec, Rebeccca Posavec, Ivan Mezga, Mateo Mikulić, Željko Grahovec, Suzana Herceg & Neno Gavez, KUU Zasadbreg, Nano Prša, Marija Jambrošić i Đura z Međimurja. Osim kupnjom ulaznice, Zakladu možete pomoći i pozivom na posebni telefonski broj (060/888-991) te i na taj način donirati sredstva, rekao je Posavec. Cijena poziva je 3,75 kn/min za pozive iz fiksne mreže, a 5,05 kn/min za mobilne. PDV je uključen u cijenu. Koncert će uživo prenositi Srce TV, a prodavat će se i snimka.

Karte se po cijeni od 30 kuna mogu nabaviti blagajni Centra za kulturu, uredu "Katruže", caffee baru "Arcus" u Čakovcu, Turističkoj zajednici Grada Čakovca, Pizzeriji "Rosa" u Prelogu te Turističko informativnom centru u Murskom Središću. Također, ovog vikenda bit će postavljen štand u središtu Preloga. 

Predsjednik Upravnog odbora Zaklade Miroslav Horvat, dr. med. rekao je da je samo u prošloj godini dodijeljeno 32 pomoći u ukupnom iznosu od 221  tisuće kuna, a održano je deset sjednica. I u ovu godinu ušli su radno, tako da su na u srijedu održanoj sjednici dodijelili 4 pomoći u ukupnom iznosu od 23.000,00 kuna.

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Katruzapress{/gallery} 

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content