Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Županijsko izaslanstvo na grobu Anđelka Horvata

Datum objave: 2. siječnja 2013.
Posljednjeg dana stare godine, izaslanstvo Međimurske županije zapalilo je svijeće na grobu Anđelka Horvata. Zamjenik župana Horvat preminuo je u novogodišnjoj noći 2011. godine, a njegovim odlaskom u funkcioniranju izvršne vlasti u Međimurju nastala je velika praznina.
Osim na grobu, župan Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački posjetili su i Anđelkovu obitelj.
IMG_20121231_101103
Posljednjeg dana stare godine, izaslanstvo Međimurske županije zapalilo je svijeće na grobu Anđelka Horvata. Zamjenik župana Horvat preminuo je u novogodišnjoj noći 2011. godine, a njegovim odlaskom u funkcioniranju izvršne vlasti u Međimurju nastala je velika praznina.

Osim na grobu, župan Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački posjetili su i Anđelkovu obitelj.

{gallery}2013galerije/Sijecanj_2013/Horvat{/gallery}   

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content