Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sretna Vam Nova godina

Datum objave: 1. siječnja 2013.
Povodom Nove godine, župan Međimurske županije Ivan Perhoč građankama i građanima Međimurske županije uputio je čestitku u kojoj stoji:
"Poštovane Međimurke i Međimurci!
Godina koja je iza nas za sve je bila teška. Odricanja i smanjenje životnog standarda postali su naša svakodnevnica, a o novim investicijama gotovo nitko ni ne govori. Raditi u takvom okruženju nikome nije lako, no mi u Međimurskoj županiji trudili smo se kako bi sustav funkcionirao bez zastoja, a svi proračunski korisnici mogli nesmetano funkcionirati.
2013. godinu obilježit će ulazak naše zemlje u Europsku uniju. Mi Međimurci zahvaljujući svojoj povijesti, vezama sa susjedima, ali i razvijenom  radnim navikama i orijentaciji prema realnom i održivom planiranju, vrlo brzo možemo očekivati rezultate u vidu novih investicija i novog zapošljavanja.
Međimurje će i dalje biti mjesto gdje se lijepo živi. Na svima nama je da osiguramo uvjete za daljnji razvoj te ovaj komad zemlje između Mure i Drave sačuvamo za našu djecu.
Dragi sugrađani!
U Novoj 2013. godini želim Vam ponajprije zdravlje, osobnu i obiteljsku sreću. Poduzetnicima i ljudima u gospodarstvu želim da realiziraju sve svoje želje i planove. Nezaposlenima želim da pronađu posao, a zaposlenima da na radno mjesto odlaze bez strepnje za plaću ili zaposlenje. Želim da svi mi najmlađima osiguramo sretno i bezbrižno djetinjstvo, a umirovljenicima mirnu i dostojanstvenu starost. Želim da i dalje u Međimurju razvijamo zajedništvo, međusobno uvažavanje i razumijevanje.
I na kraju, svima nama pak želim da 2013. bude godina početka izlaska iz krize i gospodarskog rasta.
SRETNA VAM NOVA GODINA!"

sl09
Povodom Nove godine, župan Međimurske županije Ivan Perhoč građankama i građanima Međimurske županije uputio je čestitku u kojoj stoji:

"Poštovane Međimurke i Međimurci!
Godina koja je iza nas za sve je bila teška. Odricanja i smanjenje životnog standarda postali su naša svakodnevnica, a o novim investicijama gotovo nitko ni ne govori. Raditi u takvom okruženju nikome nije lako, no mi u Međimurskoj županiji trudili smo se kako bi sustav funkcionirao bez zastoja, a svi proračunski korisnici mogli nesmetano funkcionirati. 

2013. godinu obilježit će ulazak naše zemlje u Europsku uniju. Mi Međimurci zahvaljujući svojoj povijesti, vezama sa susjedima, ali i razvijenom  radnim navikama i orijentaciji prema realnom i održivom planiranju, vrlo brzo možemo očekivati rezultate u vidu novih investicija i novog zapošljavanja. Međimurje će i dalje biti mjesto gdje se lijepo živi. Na svima nama je da osiguramo uvjete za daljnji razvoj te ovaj komad zemlje između Mure i Drave sačuvamo za našu djecu.
Dragi sugrađani!

U Novoj 2013. godini želim Vam ponajprije zdravlje, osobnu i obiteljsku sreću. Poduzetnicima i ljudima u gospodarstvu želim da realiziraju sve svoje želje i planove. Nezaposlenima želim da pronađu posao, a zaposlenima da na radno mjesto odlaze bez strepnje za plaću ili zaposlenje. Želim da svi mi najmlađima osiguramo sretno i bezbrižno djetinjstvo, a umirovljenicima mirnu i dostojanstvenu starost. Želim da i dalje u Međimurju razvijamo zajedništvo, međusobno uvažavanje i razumijevanje.
I na kraju, svima nama pak želim da 2013. bude godina početka izlaska iz krize i gospodarskog rasta.  

SRETNA VAM NOVA GODINA!"

Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content