Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Prva beba u 2013. - FIlip Pleh iz Čakovca

Datum objave: 1. siječnja 2013.
Novu 2013. godinu, župan Međimurske županije Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački započeli su obilaskom nekih od službi koje su dežurale tijekom naluđe noći  - Policijsku upravu Međimursku, Javnu vatrogasnu postrojbu Čakovec i
Županijsku bolnicu Čakovec.
Kako su istaknuli u Policijskoj upravi Međimurskoj, osim povećanog kršenja javnog reda i mira, što je i očekivano u novogodišnjoj noći, nije bilo većih potreba za intervencijama. Slično je bilo i kod vatrogasaca.
No, izgleda da su mnogi naši novi sugrađani svoj dolazak na svijet tempirali baš za prvi dan ove godine. Do podneva ih je rođeno troje, dok je čast da bude prvi Međimurac rođen u 2013. godinu pripala Filipu Plehu iz Čakovca. Možda je to uvod u što se nataliteta tiče bolju godinu, jer se, u prošloj godini u čakovečkom rodilištu rodilo stotinjak djece manje nego 2011. godine.
nova_nas
Novu 2013. godinu, župan Međimurske županije Ivan Perhoč i predsjednik Skupštine Međimurske županije Petar Novački započeli su obilaskom nekih od službi koje su dežurale tijekom naluđe noći  - Policijsku upravu Međimursku, Javnu vatrogasnu postrojbu Čakovec i Županijsku bolnicu Čakovec. 

Kako su istaknuli u Policijskoj upravi Međimurskoj, osim povećanog kršenja javnog reda i mira, što je i očekivano u novogodišnjoj noći, nije bilo većih potreba za intervencijama. Slično je bilo i kod vatrogasaca. 

No, izgleda da su mnogi naši novi sugrađani svoj dolazak na svijet tempirali baš za prvi dan ove godine. Do podneva ih je rođeno troje, dok je čast da bude prvi Međimurac rođen u 2013. godinu pripala Filipu Plehu iz Čakovca. Možda je to uvod u što se nataliteta tiče bolju godinu, jer se, u prošloj godini u čakovečkom rodilištu rodilo stotinjak djece manje nego 2011. godine.

{gallery}2012galerije/Prosinac_2012/Nova{/gallery}  

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content