Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska županija daruje potrebite

Datum objave: 24. prosinca 2012.
Već tradicionalno, zamjenik župana Međimurske županije Matija Posavec u povodu božićnih blagdana, obišao je deset siromašnih obitelji s područja cijelog Međimurja.
Riječ je o obiteljima koje su korisnici pomoći Centra za socijalnu skrb, a kojima je zbog  djece ovaj skromni poklon uljepšao Božić. Posavec se zajedno s Jelenom Čugalj iz Centra, sa svakom obitelji zadržao se u kraćem razgovoru.
Međimurska županije je, kao i prošle godine, odlučila darivati i djecu koja su smještena kod udomiteljskih obitelji. Naime, u suradnji s Hrvatskim željeznicama organiziran je posebni božićni vlak, koji će djecu uz pratnju Djeda Božićnjaka provezati od čakovečkog do varaždinskog kolodvora i nazad. Naravno, neće izostati i pokloni.

darivanje_nas
Već tradicionalno, zamjenik župana Međimurske županije Matija Posavec u povodu božićnih blagdana, obišao je deset siromašnih obitelji s područja cijelog Međimurja.

Riječ je o obiteljima koje su korisnici pomoći Centra za socijalnu skrb, a kojima je zbog  djece ovaj skromni poklon uljepšao Božić. Posavec se zajedno s Jelenom Čugalj iz Centra, sa svakom obitelji zadržao se u kraćem razgovoru.

Međimurska županije je, kao i prošle godine, odlučila darivati i djecu koja su smještena kod udomiteljskih obitelji. Naime, u suradnji s Hrvatskim željeznicama organiziran je posebni božićni vlak, koji će djecu uz pratnju Djeda Božićnjaka provezati od čakovečkog do varaždinskog kolodvora i nazad. Naravno, neće izostati i pokloni.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content