Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Adventski sajam na MESAP-u

Datum objave: 14. prosinca 2012.
advent_webU danima uoči Božića, pozivamo Vas na najveseliji i najšareniji adventski sajam MESAP „ADVENT 2012“ 15. i 16. prosinca u Nedelišću uz još bogatiji program.

Prilika je to da ovaj hladni vikend provedete u toploj blagdanskoj atmosferi i pronađete veliki izbor božićnih poklona na jednom mjestu za svoje najmilije, a možda pronađete nešto zanimljivo i za sebe.

Prošlogodišnji, iznimno veliki interes, garantira nam velik broj posjetitelja i ove godine, stoga Vas pozivamo da nas posjetite i u lijepom adventskom ugođaju osjetite duh božićne čarolije u Međimurju!
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content